• Tel
  • +372 5832 2226

 

Teenused

 

 

Gaasitööd

metallEhitame, remondime, rekonstrueerime madala ja keskmise rõhuga gaasitrassid, katlamajade ja gasifitseeritud hoonete juurde. Trasside ehitamiseks kasutame kaasaegsed polüetüleentorud (PE) elektrikeevisfitingutega. Samuti teostame gaasiseadmete, gaasikatelde, sulg- ja kaitsearmatuuride, põletite, boilerite j.t. paigaldamist sisegaasitorustike vaheleasetamisega. Paigaldame gaasiveesoojendajad ja gaasiarvestid.

 

 

Veevarustus

waterEhitame ja remondime välised (maa-alused) ja sisemised külma- ja soojaveevarustuse torustikud. Paigaldame ja vahetame veearvestid, sulgarmatuurid j.t., tööde teostamiseks kasutame kaasaegsed materjalid: polüeteen (PE), alumiiniumtorud AluPEX ümbrisega, jt.

Erineva otstarbega metallkonstruktsioonid

weldValmistame ja paigaldame:
kaasaegse disaini välispiired terasprofiilist, erineva ümbermõõdu territooriumidele.
akna- ja ukserestid era- ja keskkonnahoonetele.
terasmahutid süsinik- ja roostevabaterasest.

Küte

indexKütte- ja soojaveevarustusesüsteemid
Projekteerime, tarnime, paigaldame ja hooldame automatiseeritud soojussõlmed elumajades ja asutustes. Paigaldame soojusarvestid. Teostame hoonete sisetorustikud, paigaldame kütteseadmed (radiaatorid, kalorifeerid) ja muu sanitaartehniline vasrustus.
Teostame remondi, seadistamist ning defektsete torustike, armatuuri ja teiste elemente väljavahetamist toimivates kütte- ja soojaveevarustusesüsteemides. Valmistame, remondime, taastame torude soojusisolatsiooni. Seadistame küttesüsteemid tasakaalustamise kaudu, säilitades seega teie küttekulud.

Sanitaartehnika

santTeostame sanitaartehniliste tööde tüüpnomenklatuuri, alates projekteerimisest kuni remondi, montaaži ja häälestuseni.

Hooldus

avariiSõlmime hoolduslepinguid asutustega, korteriühustutega, eramajde omanikudega gaasivarustusesüsteemide, ning külma- ja soojaveevarustusesüsteemide hoolduseks.